PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

vlastem  |   |  31.01.2021. 21:12

Pa pobogu ne sve naravno.. ali kritične da.. One trule, one koje su visoke da mogu da padnu na žicu itd.. Siguran sam da im je to i posao leti... Ali treba raditi.. Bolje i malo a sa se ne radi nista... Čast izuzecima... od kraja raspusta pola skijalista malo malo pa ne radi....

2+3 = (malim slovima)