PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Skijas2021  |   |  31.01.2021. 19:44

@Skijas90

Moja greska za Malo jezero. Zicara ne radi jer se sredjuje za kup, priznajem gresku. Svakako, pre tog planiranog zatvaranja je gasena zicara i nije sve vreme radila. Sve ostalo sto sam naveo je istina. Ako gvozdac, jaram ili gobelje rade poslednjih sat vremena, ne moze se racunati da su radile taj dan. Da si danas skijao video bi da danas vetar nije bio jak i da nas preko razglasa pozivaju da idemo na parking kod jarma gde zice trenutno ne rade ...

2+3 = (malim slovima)