PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Skijas2021  |   |  31.01.2021. 18:36

Danas nije bilo jakog vetra. Nije bilo smanjene vidljivosti do mozda 16:15 kad je poceo da pada jace sneg. Jedini razlog zasto zice ne rade je ili zbog loseg odrzavanja zicare ili zbog potpunog neodrzavanja staze. Gobelje , Jaram, Gvozdac ako ne rade znajte da nijedan tabac tamo nije poslat. Malo jezero nece raditi jos 3-4 dana sigurno, ko zna da li ce popraviti zicaru, a da utabaju sav onaj sneg im treba par dana jer se staza ne dira.

Tokom celog dana, pored 5-6 istih pesama koje se menjaju vec neku godinu za redom, na razglasu nam objasnjavaju kako treba da rasteretimo centar i da idemo na parking kod jarma i gobelje. Nemam reci za ovaj bezobrazluk. Ideja skijalista srbije je verovatno da skijasi koji dolaze kolima ne zauzimaju mesto ovima sto idu u gorski/grand itd, a da se usrece parkiranjem na mestu gde ne rade staze danima (bice i nedeljama posle ovog snega vidim ja).

2+3 = (malim slovima)