infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Skijas2021 |
|
31.01.2021. 18:36
Danas nije bilo jakog vetra. Nije bilo smanjene vidljivosti do mozda 16:15 kad je poceo da pada jace sneg. Jedini razlog zasto zice ne rade je ili zbog loseg odrzavanja zicare ili zbog potpunog neodrzavanja staze. Gobelje , Jaram, Gvozdac ako ne rade znajte da nijedan tabac tamo nije poslat. Malo jezero nece raditi jos 3-4 dana sigurno, ko zna da li ce popraviti zicaru, a da utabaju sav onaj sneg im treba par dana jer se staza ne dira.Tokom celog dana, pored 5-6 istih pesama koje se menjaju vec neku godinu za redom, na razglasu nam objasnjavaju kako treba da rasteretimo centar i da idemo na parking kod jarma i gobelje. Nemam reci za ovaj bezobrazluk. Ideja skijalista srbije je verovatno da skijasi koji dolaze kolima ne zauzimaju mesto ovima sto idu u gorski/grand itd, a da se usrece parkiranjem na mestu gde ne rade staze danima (bice i nedeljama posle ovog snega vidim ja).
2+3 = (malim slovima)