PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zobla  |   |  28.01.2021. 09:24

Zdravo ljudi. Primecujem da vec danima vise od pola staza ne radi, medju njima i Gobelje. Da li je to zbog jakog vetra koji duva danima ili ima jos neki razlog? U sredu 03.februara dolazim na Kop na 5 dana. Da li se ocekuje da ce sledece nedelje radite sve staze obzirom nadobru prognozu vremena? Pozdrav

2+3 = (malim slovima)