PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  28.01.2021. 08:10

@Branimir

Svasta si napisao,a nista pogodio nisi.
Jedina losa stvar od pocetka sezone je konstantno magla,magla,vetar,magla,vetar...nadam se da feb. i mart donose mnogo lepse vreme,pa da uzivamo.

2+3 = (malim slovima)