PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Blak  |   |  27.01.2021. 22:23

Koji parking preporucujete da je blizu pocetka zicara i preporuka za sankanje ima li vec oformljeno takvo mesto ili preostaje samo nizbrdica od centra ka zicarama spustanje izmedju stepenica?
Hvala

2+3 = (malim slovima)