PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bob rock  |   |  23.01.2021. 20:22

Ajmo neko ko je gore neka se javi sa info iz prve ruke, cini se da je stanje sa maglom maaalo bolje, da li je i dalje mnogo jak vetar? Cini se da je palo malo svezeg snega? Kakve su sanse za rad veceg dela skijalista sutra. Hvala.

2+3 = (malim slovima)