PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  23.01.2021. 19:59

Da da alex. Zato je i nazvana suncana planina. Malo su zime postale blaze u zadnje vreme,a Kopaonik je na rizicnoj visini pogodan za maglu.. U svakom slicaju Mart bude nekako najlepsi za skijanje.

2+3 = (malim slovima)