infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Kliker-np |
|
22.01.2021. 13:33
alex Da zahvaljujuci magli je osecaj da je dosta hladnije. Ali u ovom dobu godine vlaznost vazduha uz juzni vetar je faktor koji najvise utice na smanjivanje sneznog pokrivaca i stanje na stazama. Vise bi voleli da je temp +10 uz veoma nisku vlaznost vazduha,u tom slucaju sneg skoro da se ne bi topio a skijanje bi bilo odlicno. Ova situacija je najgora za sneg ako izuzmemo kisu.. bice to dobro. Ski pozdrav
2+3 = (malim slovima)