PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

нн  |   |  20.01.2021. 17:55

и Гобеље данас, иако је на жици при врху било баш ветра.. ништа необично... али стазе су топ (и првише, ја волим кад оставе мало снега и мало неуредне да буду)...
сутра сам мислио Крчмар, пошто је у понедељак био одличан... изгледа да ништа од тога пошто ветар појачава..
реално од недеље су стазе топ... и време је изнад просека (добро) за ово доба године...

2+3 = (malim slovima)