PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Početnik  |   |  19.01.2021. 17:24

Zdravo svima,

dolazim na jedan dan pa me interesuje da li na Kopu ima neka lakša staza (brežuljak) za nas početnike.
Kad kažem početnik bukvalno to i mislim jer sam na skije stao samo jednom.

2+3 = (malim slovima)