PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Virus  |   |  18.01.2021. 11:31

Na Kopu vlada stomacni virus. Upravo ga prelezali i mi i prijatelji i jos ljudi koje znam a bili na Kopu ove dve poslednje nedelje raspusta. Traje kratko dan, dva sa temperaturom koja ne prelazi 38. To nam je i apotekarka rekla. Zima je, vreme virusa, a i nije sve korona. Guzve su kao i svake godine bile ali svako od nas je svesno preuzeo taj rizik na sebe i cuvao se koliko je mogao. Nije realno ocekivati da skijalista i hoteli sami ogranice broj prodatih ski passova ili soba. Rade za profit i gledaju da to i maksimizuju a narocito u vreme raspusta. Ko ne mora uvek moze da izbegne taj period. Meni je licno najlepse skijanje poslednja nedelja februara i prve dve marta ali zbog skolske dece ti termini ce morati da pricekaju.

2+3 = (malim slovima)