PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  14.01.2021. 22:46

Nisu to iznajmljene motorne sanke nego njihove, voze ih na potezu gobelje pa tamo kroz neku sumu dole ka brzecu i ovamo kontra od padine staza gobelja. Na ovaj deo ne idu od jarma ka centru jel je zabranjeno zbog velikog broja staza.
Uglavnom voze po delovima gde nema skijalista samo sto ih uvek mozes videti oko gobelje jel uglavnom odmaraju na jarmu(pice klopa itd) poznaj par ljudi 45+ godina sto voze i voze daleko od bilo koje staze. Naravno da se nadje par tatinih sinova pa im verovatno interesantno da ih neko vidi pa se motaju oko staze.
Sve u svemu i sanke su neki zimski ekstremni sport i ti ljudi uzivaju u tome, samo treba da ima i policajac na sankama koji bi npr napisao neku kaznu ili prijavu tom sto vozi u dnu staze ili po samoj stazi.
Poenta je nisu svi na sankama napaljeni klinci ima i normalnih ljudi sto to voze kao sto neki voze motore neki kvadove neki sanke.

2+3 = (malim slovima)