PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

suprims  |   |  14.01.2021. 17:03

dozvolite da budem optimista i da mislim da puno toga moze da se popravi i promeni na bolje nekom pozitivnom kampanjom .pogledajte primer kako su nasi predstavnici uspeli dobrom kampanjom i reklamama da naprave puno toga i da disciplinuju naciju - znaci moze .nije uspelo za sve i nikada nece ali vecina se povinuje pravilima.ja sam pozelo da se neko pozabavi time i razulatat ce sigurno postojati pa neka smanje upola bahatost i nevaspitanje pa ce biti svima lepse

2+3 = (malim slovima)