PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

parking  |   |  14.01.2021. 13:30

Pozdrav,
Zna li neko koliko se placa parking na Suncanoj i ima li mesta ako se dodje oko pola 10, 10? Znam da je na Jarmu 500 ceo dan a mislim da je toliko i u centru..

2+3 = (malim slovima)