PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mrki  |   |  13.01.2021. 19:52

Ja sam isplanirao da dođem sad 18og. Taman da se završe praznici, odmori, raspust, deca pođu u školu, ne vode ih škole na rekreativnu, nema stranaca, drugim rečima samo skijaši i milina. Hvala Bogu snega vazdan, staze vidim i čujem odlično, pripremljene. Jedva čekam.

2+3 = (malim slovima)