PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

aki ns  |   |  12.01.2021. 20:13

@miki
Bio sam tamo krajem decembra 2020.Sve je isto u olgi kao i prosle godine, jedina izmena je da za svedski sto ne sipas sam u tanjir nego kazes konobaru sta zelis pa ti oni stave, pa to zna malo da napravi guzvu jer se usluzuje jedan po jedan gost.

2+3 = (malim slovima)