PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Carpmen  |   |  11.01.2021. 17:03

@Volkl RT

Interesantan podatak i dobra opomena za sve.

Ja se prvi opustim pa ih zabodem u sneg i obicno tako da ih ne vidim.
Najgore sto to sada nesvesno rade i moja zena i deca.

Nazalos ima nas raznih i uvek se desi neka kradja opreme.
Takodje podatak da vam iz jedne rente kazu da je od pocetka sezone ukradeno 10 pari skija je po malo i alarmantan,s'' obzirom da je takoreci sezona tek krenula.

2+3 = (malim slovima)