PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vlastem  |   |  11.01.2021. 16:32

Odjednom ugreja sunce I ispade lep dan..
Na KG se čekalo 15 min.. Gore izgleda nego što jeste..
Koliko sam video vucak sa MK ka vrhu Marinih voda je tu I radi.
Staze u skladu sa snegom i brojem skijaša na njima...

2+3 = (malim slovima)