PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

dra789  |   |  11.01.2021. 10:47

Zna li neko kakva je situacija sa garazama na Kopu, u centru (ne parking mesta, nego bas garaza, ili podzemni parking, da je suvo).
Gde ih ima, koliko kostaju, moze li se rezervisati mesto? Da li mozda neka vila ima svoju garazu a da iznajmljuje mesto i ljudima koji nisu smesteni u njoj?

Pozdrav i hvala!

2+3 = (malim slovima)