PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Bocky  |   |  10.01.2021. 21:26

Na 1500m kisa pada vec satima. Oko 18h, kad smo bili gore ,nista bolje nije bilo ni u centru. Takodje ni jedan ski pass aparat nije radio(prazni) a red na salteru je bio kriminalan. Sutra cemo probati u milamariju

2+3 = (malim slovima)