PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vule  |   |  10.01.2021. 19:01

Pozdrav svima,

Stizem sutra sa sinom na KOP.
Nisam bio od 2011. treba mi par servisnih info, pa ako ima neko raspolozen da mi kaze :):):)

Gde se nalazi onaj salter za kupovanje ski passa, jel i dalje u Konacima?
Koliko kosta iznajmljivanje skija stapova i gojzerica?

2+3 = (malim slovima)