PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Brdjanin  |   |  10.01.2021. 17:45

@SS
Ja ne mislim da problem postoji, cak suprotno, duboko sam ubedjen da se sve postuje i da bas iz bezbednosnoh razloga postoje te pauze. Samo kazem da nije da se ne desavaju, ali Boze moj, postojale su mi i u Austriji i u Slovackoj...

2+3 = (malim slovima)