PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Edmundo  |   |  10.01.2021. 17:41

@SS

Sad mi je žao što nisam slikao onu "budžolesku" na tanjiru na MV. Gledao sam njih dvojicu kako pokušavaju da uvuku u prekidač kablove čije krajeve su zavrnuli prstima bez da imaju stopice.

Ne može da se porekne da žičare prečesto staju. Ja se ne sećam da je bilo ovoliko stajanja. I to nije filozofija nego činjenica. A ako su im puni magacini rezervnih delova onda su ljudi im neobučeni.

2+3 = (malim slovima)