PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Edmundo  |   |  10.01.2021. 16:19

@SS

To što pričaš da nije bilo dužih prekida apsolutno nije tačno. Bio sam na MM na sidru kad je prestalo sa radom bar 30 min (nisam ostao duže), isti dan je Gobelja relej stao na par sati. Sutradan su mi deca ostala na MM na tanjiru oko 15 min. Posle toga i Pančić je stao na 10-15 min, kao i tanjir na MK.
KG je bio stao pre par dana duže od 30 min.

Ja sam isto pomislio da je održavanje slabije i da to kože da utiče na bezbednost.

2+3 = (malim slovima)