PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Skijaš021  |   |  10.01.2021. 14:10

Ok ako ima dizel agregat. Ali svakako stoji skijalište, ceo sistem je napregnut i postoji mogućnost da u budućnosti ovo bude česta pojava. I bez ovakvih problema su veliki redovi i gužve. Ne kažem da je loše ali uvek može bolje. :)

2+3 = (malim slovima)