PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

M4  |   |  10.01.2021. 13:18

Ovo danas sto se desava sa nestancima struje je stvarno van pameti,na Malom Karamanu radi samo tanjir pa smo cekali oko sat vremena.
Pre 15ak minuta smo se spustili na Karaman (Jaram) nestalo je struje i sada cemo ponovo cekati ko zna koliko dok ne dodje.

2+3 = (malim slovima)