infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Luka |
|
09.01.2021. 22:19
Niko ne može da Vas natera da platite montažu lanaca. Kupite lepo lance, nisu skupi, oko 2000, namontirate par puta i skinete da biste se uvežbali i neće biti problema. Ne možete se uvežbavati sa lancima po mećavi na -10. Montaža traje 5 minuta. Godinama idem kolima na Kopaonik i nikada nisam imao problema sa lancima. A išao sam po mnogo gorem vremenu nego što je sada.
2+3 = (malim slovima)