PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Džedaj  |   |  09.01.2021. 18:35

Pozdrav svim skijašima,
Da ne dužim ove sürealiszčke raspre, pa ako je već tako nek se PRO deci napravi u gradu na vodi u Bgd skijalište ka u Dubaiju, po pro ceni sa pro kafićem St.Moritz, i onda neće smetati našoj deci na Kop.
Već će se naći investitor iz Dubaija.
Onda će biti vedro 360 dana, topovi neće smetati, baje će se lomatati 360 dana, i neće im smetati radnička klasa, uštede prevoz, parkiranje po kop i ako se i povrede neće morati da ga voze helikopterom za Bgd i to po naređenju po neizvesnim vr.prilikama.

2+3 = (malim slovima)