infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Džedaj |
|
09.01.2021. 18:35
Pozdrav svim skijašima,Da ne dužim ove sürealiszčke raspre, pa ako je već tako nek se PRO deci napravi u gradu na vodi u Bgd skijalište ka u Dubaiju, po pro ceni sa pro kafićem St.Moritz, i onda neće smetati našoj deci na Kop.Već će se naći investitor iz Dubaija.Onda će biti vedro 360 dana, topovi neće smetati, baje će se lomatati 360 dana, i neće im smetati radnička klasa, uštede prevoz, parkiranje po kop i ako se i povrede neće morati da ga voze helikopterom za Bgd i to po naređenju po neizvesnim vr.prilikama.
2+3 = (malim slovima)