PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  08.01.2021. 12:50

Милина видети ратрак на Гвоздцу.
Стевс ел се зна разлог зашто је лошији него раније квалитет снимка са камера Скијалишта Србије? Један секунд ок, други све у растеру, баш ми дресира очи.

2+3 = (malim slovima)