PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Perica  |   |  08.01.2021. 00:28

@alex,
pošto puno skijam svuda gde mogu da odem, često koristim jednu prognozu koju ovde niko ne spominje. Naravno gledam i YR, i ostale ali ovo jako retko greši kada prognozira do 3-4 dana unapred, pošto je Kimi spominjao nedelju na ponedeljak evo šta ova kaže:
nedelja na ponedeljak, od -2 do -4 na uz prilično dosta snega, ponedeljak ceo dan u minusu.
Ponedeljak na utorak, sneg i dalje, malo slabiji ali temperatura -5 dio -7. Namerno neću da kažem koja je prognoza da je ne izblamiram, ako pogodi i nekog bude interesovalo vrlo radu ću je podeliti.
:

2+3 = (malim slovima)