PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

LazaBre  |   |  07.01.2021. 21:14

Pozdrav,
ne znam da li se vodila diskusija o kamerama, ali ja ne mogu da verujem da su iz skijalista Srbije ili ko vec, ukinuli kameru koja gleda na Polaz - Pancic i polaz Karaman??? Da li je to realno?? Sta je razlog, da se ne vide guzve??
Mislim da je to jako losh potez...
Da li neko ima i fermaciju u vezi mog pitanja? Mozhda?

Pozdrav i vidimo se zdravlje od Boga za nekoliko dana na stazama ;))

2+3 = (malim slovima)