infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
LazaBre |
|
07.01.2021. 21:14
Pozdrav, ne znam da li se vodila diskusija o kamerama, ali ja ne mogu da verujem da su iz skijalista Srbije ili ko vec, ukinuli kameru koja gleda na Polaz - Pancic i polaz Karaman??? Da li je to realno?? Sta je razlog, da se ne vide guzve?? Mislim da je to jako losh potez... Da li neko ima i fermaciju u vezi mog pitanja? Mozhda? Pozdrav i vidimo se zdravlje od Boga za nekoliko dana na stazama ;))
2+3 = (malim slovima)