infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Pavle23 |
|
07.01.2021. 18:38
@drug Maksim, JanaVrlo je relativno koliko košta dobra oprema. To se na kraju vidi iz autlet cena koje su višestruko niže od onih "regularnih", iz toga koliko koštaju neke stvari na aliekspresu, a koliko identične sa posle našivenim brendom (npr skijaške naočare). Vrlo često je viša cena nečega (Base layer, fleece, jakna,...) prosto samo porez na sujetu i glupost i finansiranje marketinških kampanja, jer veći deo onoga što obučeš svaki dan za stazu se pravi od recikliranih plastičnih flaša i veći deo firmi koristi iste materijale. Ali eto neko voli da ima određeni simbol na jakni. Sve može da se komentariše, pa i to u kakvom izdanju se neko pojavljuje na stazi. Zašto bi to bile tabu teme? To dosta govori o nama kao narodu jer eto posle osam godina sam se vratio na Kopaonik i vidi se razlika u odnosu na ono napolju. A Rusa ima i na Kopaoniku, pa ne vidim da su pijani. Valjda ti pijani idu u Austriju???
2+3 = (malim slovima)