infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
perica |
|
07.01.2021. 18:31
"Na svaku pomenu da je nesto dobro kod nas ispadnes bot ili ne znam ni ja sta". Čovek se lepo predstavio ovde. Na Kopaoniku su još moji baba i deda kupili kuću 80-ih godina. Priroda je na Kopu prelepa, ali čim su ljudi upetljali prste sve su uništili. Od 90-ih na ovamo samo urbani haos. Ljudi moji još su stari rimljani imali vodovod i kanalizaciju, ali gle čuda na Kopaoniku toga danas nema, pitajte ljude koji ovde imaju kuće kako dolaze do vode i gde ide knalizacija, ili bolje nemojte, neće vam se svideti odgovor.
2+3 = (malim slovima)