PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

perica  |   |  07.01.2021. 18:31

"Na svaku pomenu da je nesto dobro kod nas ispadnes bot ili ne znam ni ja sta". Čovek se lepo predstavio ovde.
Na Kopaoniku su još moji baba i deda kupili kuću 80-ih godina. Priroda je na Kopu prelepa, ali čim su ljudi upetljali prste sve su uništili. Od 90-ih na ovamo samo urbani haos.
Ljudi moji još su stari rimljani imali vodovod i kanalizaciju, ali gle čuda na Kopaoniku toga danas nema, pitajte ljude koji ovde imaju kuće kako dolaze do vode i gde ide knalizacija, ili bolje nemojte, neće vam se svideti odgovor.

2+3 = (malim slovima)