infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Luka |
|
06.01.2021. 23:31
@Boban bomba naravno da je njihov problem i niko im to ne moze zabraniti. samo kazem da je guzva u centru ogromna zbog takvih ljudi. i tu ne svrstavam osobe kao sto je tvoja zena sedela sa decom kad su bila mala. to razumem potpuno. ali ne razumem influenserke koje tu sede. apsolutno se slazem za topove. danju ih ne treba paliti. prosle godine na krcmaru voznja kroz tu sneznu zavesu je bila prava muka. ali savet za to vam je da maksimalno usporite. licno meni najvise smetaju skijasi koji skijaju na stazama koje su preteske za njihov nivo. prosle godine sam istegao ligament kolena zbog jednog takvog skijasa na crnoj dubokoj jer je izgubio kontrolu i zakucao se u mene sa ledja.
2+3 = (malim slovima)