PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Top  |   |  06.01.2021. 22:38

Pa kakve veze ima sa guzvom onaj sto sedi u Wurstu, ako na Kop-u nema sta da traže ljudi koji ne skijaju. Ako skijas, ne sedis u wurstu, nego skijas.. Slažem se sa Bombom. Malo mi dosadno u iščekivanju skijanja, pa se salim malo. Skijamo porodično, i ne smeta nam niko. Kome smeta gužva...na Goliju bre

2+3 = (malim slovima)