PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dzulov  |   |  06.01.2021. 21:06

Pa maknite onda ovu yr.no prognozu jer po njoj ce pasti bar 20cm snega i do ponedeljka,jak minus, a ovde pricamo o kisi. Na snow forecastu deset stepeni vise u odnosu na norvezane. Nidje veze.
Najbolje jos da padne i kisa u januaru.
Planina magle-Kopaonik

2+3 = (malim slovima)