PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Slucajni prolaznik  |   |  05.01.2021. 20:14

@Edmundo: Ta vezna staza, odnosno kompletna Duboka 2 nije otvorena. Vasa je greska sto ste tuda krenuli i to sto se desilo. Steta sto Vam je propalo skijanje.

Prolazio sam danas tuda i obelezeno je da staza nije u funkciji. Mnogi su “na divlje” tuda prolazili, po neutabanoj i nesredjenoj stazi.

Pod hitno mora da se aktivira vadjenje sa dna krcmara/duboke ka Karanan grebenu jer je prekrcat sestosed jedina veza sa ostalim delovima skijalista. Danas su skoro ceo dan radili topovi na Krcmaru tako da ima nade.

2+3 = (malim slovima)