infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Slucajni prolaznik |
|
05.01.2021. 20:14
@Edmundo: Ta vezna staza, odnosno kompletna Duboka 2 nije otvorena. Vasa je greska sto ste tuda krenuli i to sto se desilo. Steta sto Vam je propalo skijanje. Prolazio sam danas tuda i obelezeno je da staza nije u funkciji. Mnogi su “na divlje” tuda prolazili, po neutabanoj i nesredjenoj stazi. Pod hitno mora da se aktivira vadjenje sa dna krcmara/duboke ka Karanan grebenu jer je prekrcat sestosed jedina veza sa ostalim delovima skijalista. Danas su skoro ceo dan radili topovi na Krcmaru tako da ima nade.
2+3 = (malim slovima)