PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dragodin  |   |  05.01.2021. 18:39

Ja pitam zato sto ste davali neku prognozu za naredna tri dana sa kolicinom snega. Ako pratim yr. no, onda ce do subote da zvizne jedno 30cm.
Doduse, i kad date prognozu i omasite 2cm dodje gomila idiota da pljuje kao da vi sipate sneg sa neba. Zato sam pitao, ali ne znam koja je najtacnija prognoza, ako je uopste ima.

2+3 = (malim slovima)