PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Beca  |   |  04.01.2021. 17:47

Danas nema guzve na putu sa prozora vile Nikola. Na stazama relativna guzva. U centru se ceka 15-ak minuta. Van centra par minuta, na nekim zicarama i nema uopste cekanja.

2+3 = (malim slovima)