PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nina  |   |  04.01.2021. 17:08

Moze li mi neko reci kakvo je stanje sto se guzve tice na stazama? A i zanima me guzva u saobracaju i postoje li mesta za parkiranje? Ujutru vozim za Kopaonik pa da znam sta me ceka
Hvala vam unapred!

2+3 = (malim slovima)