PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Lolito  |   |  02.01.2021. 16:53

Slazem se u potpunosti. Danas sam dosao na Kop iz pravca Brzeca i 45min mi je trebalo od jarma do centra... Vozila su parkirana duz cele magistrale gde se jedva mimoilaze vozila... Nikad ovo nisam doziveo, da sam ovoliko dugo putovao od jarma pa do centra. O kaficima nema potrebe ni pricati, svi do jednog su puni i napolje i unutra.

2+3 = (malim slovima)