PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zora  |   |  02.01.2021. 08:36

Sve stoji, uslovi su takvi kakvi su,vreme,korona,guzva...ali u Borovecu je ista situacija,malo snega,malo staza,mnogo ljudi ali su cene karata smanjene.sramota i lopovluk

2+3 = (malim slovima)