PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

surovi  |   |  01.01.2021. 20:26

Pa nije bas tako. Predhodni direktor Skijališta je znao da radi i tu je bilo manjih problema ali ne pamtim da je bilo ovako .Svake Nove godine sam na Kopu i znam o čemu pričam.To da li je neko glup ili nije na tebi da procenjujes posto se ovde radi o ljudima koji su kupili ski pas po punoj ceni a za to su dobili ovu nenormalnosti od danas.

2+3 = (malim slovima)