PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  31.12.2020. 21:25

Nije Nikola nista lose mislio sto se tice kamere. Samo se nije lepo izjasnio. Jednostavno ta kamera treba da se izmesti kako bi njena funkcija bila od koristi. I to je to. Mada jeste lose sto sada nijedna kamera ne pokazuje stanje u centru.

2+3 = (malim slovima)