infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nemanja kop |
|
31.12.2020. 11:01
Da je ostavio kameru kao u prethodnih 10 godina sad bi ta ista kamera gledala u neki treci sprat novog zoned hotela. Da ima logike da su je sklonili ka ski vrticu mozda i ima malo jel su na ski openu novinari napadali da su guzve nema mera itd. Sta god da su uradili odlicno je jel niko vise ne smara kako su na kopu guzve kako se ne postuju mere, tako da se ne morate raspravljati vise o koroni i kamerama nego da uzivamo za koji dan kad otvore 80% staza i kad malo sunce sine
2+3 = (malim slovima)