PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Miljan1  |   |  31.12.2020. 10:15

Nikola bg(Android): Kapiram da nisi teoreticar zavere ali izgleda da ti ne kapiras bas najbolje sta ti pisem. Covece izgradjena je nova zgrada ispred upravne zgrade Skijalista Srbije koja je potpuno zaklonila pogled kamerama na Dolinu sportova. Pogledaj dole dvostruku kameru i videces samo betonsku konstrukciju. Da li je sada jasnije prijatelju koji se puno druzis sa planinom?

2+3 = (malim slovima)