PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Valjevac  |   |  30.12.2020. 20:27

Slabe padavine, izgleda da ce da podbace sto nikako nije dobro zbog otvaranja jos koje staze. Mada je gds poprilicno bio suv ali je ec model bas u ovom intervalu davao dosta obilnije padavine(oko 11mm). Od sutra sam na kopu pa se nadam otvaranju jos koje staze, bar suncane doline.

2+3 = (malim slovima)