PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

KimiVB  |   |  29.12.2020. 19:16

Nisi to loše opisao Alex. Super ako te zanima. Glavna stvar je prelazak te kratkotalasne doline na visini sa zapada, najverovatnije kasnije uveče i tokom noći. Tada bi, kao i jutros, bilo dobrih snežnih padavina. Zbog blagog plusa sutra u toku dana (kroz dan može biti po malo kiše kao predvodnice) malo će se pomučiti u startu, ali čim padavine ojačaju brzo će to preći u sneg. Naravno, i magla je neizostavna bar u delu dana. Ima o tome svakako u prognozi, da ne davim.
Nego, ostavimo se ružnog vremena, da vidimo kad će moći pošteno da se skija sa ovim što se raspolaže. Po meni svakako pik petak i subota, jer će biti puno Sunca, a vetar će najslabiji biti baš u periodu petak prepodne-subota rano popodne.

2+3 = (malim slovima)