infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
KimiVB |
|
29.12.2020. 19:16
Nisi to loše opisao Alex. Super ako te zanima. Glavna stvar je prelazak te kratkotalasne doline na visini sa zapada, najverovatnije kasnije uveče i tokom noći. Tada bi, kao i jutros, bilo dobrih snežnih padavina. Zbog blagog plusa sutra u toku dana (kroz dan može biti po malo kiše kao predvodnice) malo će se pomučiti u startu, ali čim padavine ojačaju brzo će to preći u sneg. Naravno, i magla je neizostavna bar u delu dana. Ima o tome svakako u prognozi, da ne davim.Nego, ostavimo se ružnog vremena, da vidimo kad će moći pošteno da se skija sa ovim što se raspolaže. Po meni svakako pik petak i subota, jer će biti puno Sunca, a vetar će najslabiji biti baš u periodu petak prepodne-subota rano popodne.
2+3 = (malim slovima)