PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

@Sonjaa  |   |  29.12.2020. 00:49

@Sonjaa
Ako ova 2-3 dana sneg ispostuje sa jos nekih 20ak cm,u sredu juzni vetar ne unisti puno sve ovo...trebalo bi da vecina radi do 9.1. Kontam da temperatura mora najzad tu posle nove godine otici u pravi minus,kako i dolikuje,ovo nije bas realno,uz onda topove,to bi trebalo da bude to,a da ne pricam o mozda jos nekom snegu.

2+3 = (malim slovima)